Firmamız Hakkında

 

  1995 yılında Güney Amerika Bölgesi sürinam ülkesinde Express Wood adıyla kurulmuştur.Tropikal sert ağaç çeşitlerini tomruk ve kereste olarak Avrupa’nın birçok ülkesine satarak hizmetlerine devam etmektedir.
Aralık 2017 yılında 4000000₺ sermaye ile Amazon Tropikal Orman Ürünleri A.Ş. ‘ni kurup tropikal sert ahşaplar olan Guyana teak, wallaba teak, ipe ahşaplarınının tomruk kereste parke ve Deck ithalatını yaparak Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.
Günümüz ahşap sektörünün kalite ve konfor beklentisi, teknolojinin de yetişilemeyecek hızdaki gelişimiyle oldukça artmıştır. Bu sebeptendir ki doğru ürünün doğru alanda, doğaya saygıyı da göz ardı etmeden maksimum görsel ve dayanımsal nitelikte kullanımı son kullanıcı için en önemli değerlendirme noktası olmuştur.

Amazon Tropikal Orman Ürünleri A.Ş, sektörün bu ihtiyacını karşılamanın tecrübe ve hayal gücü ile sabit olduğunun bilinci ile çalışmaktadır.

Faaliyetlerinde, çağımızın ekolojik tabanlı lüks ve konfor mimarisi ile birlikte küresel ısınmayı engelleyen, insan sağlığına ve çevreye dost ürünler kullanma ve geliştirmeye dikkat eden Amazon Tropikal Orman Ürünleri A.Ş., ürün geliştirme ve sanayileşme hususundaki çalışmalarını aralıksız sürdürmekte ve yaptığı tüm çalışmalarda müşteri memnuniyeti değerlendirmelerinden tam not almaktadır.

Referanslarının da kalitesini yansıttığı ticari yaklaşımını ilke edinen Amazon Tropikal Orman Ürünleri A.Ş. Egzotik sert ahşaplar olan Teak familyası Guyana Teak, Wallaba Teak, İpe ağaçlarının Tomruk, kereste, Deck, cephe, parke satışı konusunda dünya çapında adından söz ettirmeyi hedeflemektedir

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.